Site Information

 Loading... Please wait...

Koolitus

Miks on lohesurfi koolitus vajalik?

Lohesurf võib olla ohtlik inimesele, kes ei tea kuidas lohega õigesti ümber käia. Lohesurfi on võimalik omal käel õppida, vaadates õppevideoid, lugedes internetist või jälgides teisi sõitjaid, aga see ei ole kindlasti soovitatav. Sellega võib kaasneda lohevarustuse lõhkumine, ettearvamatud vigastused endale või pealtvaatajatele, rääkimata õppimisprotsessi märkimisväärsest pikenemisest.

Kuna tuule jõul võib lohe inimest tõsta ja tirida, siis peale mitmeid lohe juhtimisveast tingitud kukkumisi võib tekkida lohe suhtes kartus, mis lõpeb õppimise venimisega või katkemisega. Kokkuvõttes võib iseõppimine minna tunduvalt kallimaks kui koolituse läbimine. Selleks ongi soovitatav võtta korralik lohekoolitus IKO koolituslitsentsiga loheinstruktorilt, kes seletab olulise lahti, näitab ette ja annab vastused kõigile su küsimustele.

Samas ei maksa end sõnast ekstreemsport heidutada, kuna lohesurf ei ole iseenesest midagi ohtlikku. Ohud tulenevad põhiliselt oskamatusest, rumalast käitumisest, hulljulgusest, ilmaoludega mitte arvestamisest jne. Koolitusel on need ohud viidud miinimumi.

 

Miks just valida MaxWave pakutud lohesurfi koolitus?

MaxWave lohesurfi koolitajad tegelevad lohesurfi koolitusega juba aastast 2007.  Koolitustel kasutatakse parimat ja uusimat lohesurfi varustust, et võimaldada õpilastel areneda õppeprotsessis võimalikult kiiresti.

Suurt rõhku paneme turvalisusele, kasutades õppeprotsessis kiivreid ja veste, vastavalt ilmale erinevate suurustega lohesid, erinevate liinipikkustega poome, suuri koolituslaudu – seega täiskomplekt, mida teised lohesurfi koolitajad ei paku.  Me teame, et pakume õpilastele parimat ja turvalisemat lohesurfi koolitust.

Õpilaste kiire areng, turvalisus ja et õpilane saaks kiirelt sõitma on meie jaoks prioriteedid. Koolitame pühendumusega, et näha meie õpilasi edaspidi uute surfaritena Eesti randades. Lisaks sellele aitame tulevastel lohesurfaritel valida sobivaima lohesurfi varustuse parima hinnaga.

 

Miks just IKO lohesurfi koolitus?

Kuna lohesurf on ekstreemspordiala ning teatud tingimuste ja käitumise korral ka väga ohtlik, siis on väga oluline, et sind juhendaks kvalifitseeritud koolitaja. See tagab ohutu ja efektiivse õppeprotsessi. IKO sertifitseeritud koolitajad on läbinud IKO koolitaja koolituse ning omavad vastavat tunnistust. Koolitajad ja sõbrad, kes ei ole vastavat koolitust läbinud ja koolitavad ikkagi on tõsine oht nii sinu enda kui kõikide teiste surfarite ja rannaliste tervisele.

Kus ja millal koolitused toimuvad?

Suvine lohesurfi koolitus toimub kevadest sügiseni enamjaolt Pärnu lahe randadel, kuna koolitamiseks on siin parimad tingimused. Pärnu rand on kõige turvalisem ja mugavam koht Eestis lohesurfi õppimiseks. Siin ei lähe kiirelt sügavaks, põhjas pole kive ja kõigele lisaks on siin palju ruumi algajatele omaette nokitsemiseks.Suviti resideerume peamiselt MaxWave surfikeskuse, mis on suurim kohalik surfikeskus Pärnus ning oleme loonud külastajatele kõik mugavused, et tegeleda erinevate surfialadega.

Talvine lohesurfi koolitus toimub peamiselt avaramatel põldudel või jäätunud lahtedel, kus on piisavalt lund. Peamised lohesurfi koolitus piirkonnad on Pärnu ja Tallinna lähistel.

Vajadusel viime koolitusi läbi ka teistes kohtades, vastavalt kliendi soovile. Koolituse võimalikust toimumisajast teatame koolitusel osalejale paar päeva ette ilmaprognoosist sõltuvalt. Juhul, kui ilm koolituspäeval ei ole koolituseks sobiv, tuleb koolitus edasi lükata ja valida uus toimumisaeg.

 

 

Meie koolitajad:

LOHESURF:

Erkki Soosaar (Pärnu, Tallinn ja mujal Eestis)

Tony Schneider (Pärnu, Tallinn ja mujal Eestis)

Mihkel Ausmaa (Pärnu, Tallinn ja mujal Eestis)

Ivo Võido  (Viljandi ja Tartu)

Villem Kull  (Kihnu ja Pärnu)

Indrek Rosenberg (Tallinn ja Pärnu)

Ardo Atka (Häädemeeste)

Raigo Piho (Rakvere)

Oskars Brivkalns (Läti)

 

PURJELAUD:

Randar Põld  (Pärnu)

Villem Kull (Pärnu)

Jüri Kaldoja (Pärnu-Häädemeeste)

Eleri Birk (Pärnu)

 

AERUSURF:

Erkki Soosaar (Pärnu)

Raul Kivi (Pärnu) 

Villem Kull (Pärnu)