Site Information

 Loading... Please wait...

Lumesurfi koolitus

Lohesurf on spordiala, kus edasi liikumiseks kasutatakse suurt tuulelohe. Liuelda saab vees veelaua ja lohega, maal maalaua ja lohega ning lumel lumelaua või suuskade ja lohega. Lohesurf loob kirjeldamatult laheda elamuse, mistõttu on see ala hakanud Eestis kiirelt populaarsust koguma. Olgugi, et lohesurf on füüsilist pingutust nõudev, sobib see igas vanuses harrastajatele.Tuulist ilma lubab Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituut aastaringselt, nii et kohalikud ilmastikutingimused sobivad lohesurfiks ideaalselt.
Lohesurfiga on kõige lihtsam alustada talvel, sest lumel liikuma saada on oluliselt hõlpsam kui vees. Samas saab lumel kogutud oskuseid edukalt vette minnes ära kasutada.
Lumesurfi koolitusel õpetavad Rahvusvahelise Lohesurfi Organisatsiooni poolt litsentseeritud instruktorid, et vältida ohtlikke olukordi, valida õiget varustust ning hinnata ilmastikuolusid. Õpetatakse lohe kokkuseadmist ning viise, kuidas lohe ja laud tuule abil liikuma saada. Meie kogemuse põhjal personaalne koolitus võtab aega ca 3 tundi, 2 inimest grupis 4-5 tundi.

 

Hind:

Personaalne koolitus 40 €/tund inimene 

Tuled koos sõbraga 30.00 €/tund inimene

Grupikoolitus 25.00 €/tund inimene (grupp kolm ja rohkem inimest)

Koolitus sisaldab:

1. Ülevaade kite arengust ja ohutusest
2. Ilmastiku tingimused (tuul, ilmakaared)
3. Erialane terminoloogia ja kirjeldus
4. Treeninglohe lennutamine ( lohe suurus 2-3 m2)
5. Täispumbatava lohe ülesseadmine (lohe suurus 7-18 m2)
6. Täispumbatava lohe lennutamine
7. Sõidu alustamine lumelaua ja lohega.

Hind sisaldab lohesurfi koolitust ja varustuse renti. Lisaks lohesurfi varustusele sisaldab hind lumelaua varustust (laud, saapad, kiiver).
Koolituse aeg palume broneerida telefonil +37253440919 või kirjuta info@maxwave.eu. Broneerimisel pakutakse välja erinevad kuupäevad ja kellaajad, mille hulgast saate valida Teile sobiva.

 

LUMESURFI KOOLITUS GRUPPIDELE

Kui korraldate firma või klientide talvepäevi, siis on talvine lohesurfi sissejuhatav koolitus just parajalt põnevust ja liikumist pakkuv tegevus.

Teisalt kui plaanite sõpradega väljasõitu üheks või mitmeks päevaks ning soovite õppida või täiendada end lohesurfi alal, siis on see pakkumine just mõeldud Teile. Samas võime ka omalt poolt pakkuda välja paari päevase talvise lohesurfi koolituse või talvise safari väljasõidu Eesti parimatesse kohtadesse.

Meie instruktor viib läbi vastavalt teie soovile talvise lohesurfi koolituse või safari. Lohesurfi koolituse või safari kava, varustuse ja lisakulude (transport, majutus, toitlustus,varustus jne.) osas lepime teiega eelnevalt kokku.

Hind: 350.00 €

Grupi suurus: Vastavalt teie soovile
Hind sisaldab:  Lohesurfi/lumelaua varustuse renti ja instruktorit kuni 6 inimesele. Suuremate gruppide puhul küsi eraldi pakkumist.
Kestvus: kuni 6 tundi päevas