Site Information

 Loading... Please wait...

Teenused

AERUSURFI MATKAD

 

MaxWave Surf korraldab aerusurfi matkasi Pärnu lahel ja teistel Pärnu veekogudel. Eriti ilusad on juulikuised õhtused päikeseloojangumatkad Pärnu muulini. Aerusurfimatkad toimuvad tuuletu ilmaga Pärnu lahel või kergema tuulega Pärnu jõel. Grupi minimaalne suurus on 5 inimest ja maksimaalne suurus kuni 15 inimest. Hind sisaldab varustust ja vajadusel kiirkoolitust esmaseks sõitmiseks. Aerusurfi matka pikkus on 1,5-2 tundi.

Hind 15 eurot osaleja kohta.

Registreeru matkale info@maxwave.eu

  

maxwavesurf.jpg

 

 

ÜRITUSTE KORRALDAMINE

Lisaks oma põhitegevusele, ehk surfikoolitused, varustuse rentimine ja müük, tegeleb MaxWave Surf ka ürituste korraldamisega nii MaxWave surfikeskuses kui teeb väljasõite teistele üritustele, kus koolitame ja rendime varustust. Oleme Pärnu regiooni suurim surfivarustuse rendikeskus, et pakkuda laia valikut tegevust erinevateks üritusteks ning meie koolituspersonal on pika kogemusega. 

Meie kogemusel on üritustel väga populaarseks kujunenud aerusurfi varustuse rentimine, kuna nii noored kui vanad saavad väga lihtsalt sõitmise selgeks ja veedavad toredalt aega vees ning kergema tuulega saavad praktiseerida lohelennutamist või purjelaua sõidu esimesi samme.

Meie surfikeskus tahab pakkuda parimat elamust, seega oleme investeerinud parimasse rendivarustusse. Näiteks meie aerusurfilauad on kõige kergemast materjalist, väga stabiilse parima disainiga ja parima kandevõimega. 

 

Näidispakkumine SUP varustusele:

Aerusurfi laua komplektid 10 tk üheks päevaks 400 eur

Varustuse transport kuni 100 km, 50 eur

Personali päevatasu (5 tundi kohapeal) 200 eur

 

Näidispakkumine Kayaki varustusele:

Kayak 1 kohaline komplekt 3 tki 120eur

Kayak 3 kohaline komplekt 2 tki 120eur

Varustuse transport kuni 100km, 50eur

Personali peävatasu (5 tundi kohapeal) 200 eur

 

Näidispakkumine purjelaua varustusele:

Purjelauakomplekt 2 tk üheks päevaks 120 eur

Varustuse transport kuni 100 km, 50 eur

Personali päevatasu (5 tundi kohapeal) 200 eur

 

Näidispakkumine lohesurfi varustusele:

Treeninglohe 5 tk üheks päevaks 150 eur

Varustuse transport kuni 100 km, 50 eur

Personali päevatasu (5 tundi kohapeal) 200 eur

 

Kui teil on huvi lihtsalt kutsuda meid välja rentima või on huvi korraldada oma üritus Pärnu rannas MaxWave surfikeskuses, võtke meiega ühendust, et saaksime koostada teie ettevõttele personaalse pakkumise!

 

 maxwavesurfcenter.jpg